Syndykatory kin: Różnice pomiędzy wersjami

Z Wiki - coigdzie.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Aktualizacja harmonogramu syndykacji i eksporterów)
Znacznik: visualeditor
(Uaktualnienie listy syndykatorów i liczby kin poszczególnych syndykatorów)
Znacznik: visualeditor
 
Linia 7: Linia 7:
!Użytkownik
!Użytkownik
!Liczba kin
!Liczba kin
!Uwagi
|-
|-
|Cinema 3D
|Cinema 3D
|cinema3d
|cinema3d
|11
|12
|sieć przejęta przez Multikino
|-
|-
|Cinema City
|Cinema City
|cinemaCity
|cinemaCity
|41
|41
|
|-
|-
|Helios
|Helios
|helios
|helios
|44
|49
|
|-
|-
|Nowe Horyzonty
|Nowe Horyzonty
|heliosNh
|heliosNh
|1
|1
|
|-
|-
|Luna
|Luna
|kinoLuna
|kinoLuna
|1
|1
|
|-
|-
|Kinoteka
|Kinoteka
|kinoteka
|kinoteka
|1
|1
|
|-
|-
|Multikino
|Multikino
|multikino
|multikino
|32
|33
|
|-
|-
|NoveKino
|NoveKino
|noveKino
|noveKino
|5
|5
|
|-
|-
|DCF
|DCF
|odrafilm
|odrafilm
|1
|1
|
|-
|-
|Planet Cinema 3D
|Planet Cinema 3D
|planetcinema
|planetcinema
|2
|3
|
|-
|-
|OH Kino
|OH Kino
|ohKino
|ohKino
|3
|1
|
|-
|-
|Silesia Film
|Silesia Film
|silesiaFilm
|silesiaFilm
|5
|5
|
|-
|-
|Atlantic
|Atlantic
|kinoAtlantic
|kinoAtlantic
|1
|1
|
|-
|-
|Muranów
|Muranów
|kinoMuranow
|kinoMuranow
|1
|1
|
|-
|-
|Praha
|Praha
|kinoPraha
|kinoPraha
|2
|0
|zmiana www (wynikająca ze zmiany lokalizacji kina i jego właściciela)
|-
|Centrum Kultury Filmowej "Stylowy"
|kinoStylowyZamosc
|1
|
|-
|Kina w systemie biletowym Biletyny
|biletynaKina
|54
|zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego
|-
|Kina w systemie biletowym Ekobiletu
|ekobiletKina
|42
|zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego
|}
|}
Syndykatory kin uruchamiane są od poniedziałku do piątku o godzinie 06:30. Dodatkowa syndykacja przeprowadzana jest w środy o 14:00 i 18:10 oraz w czwartki o 14:00.
Syndykatory kin uruchamiane są od poniedziałku do piątku o godzinie 06:30. Dodatkowa syndykacja przeprowadzana jest w środy o 14:00 i 18:10 oraz w czwartki o 14:00.
[[Plik:Harmonogram syndykatorów i eksporterów 2018 08 13.png|left|thumb|1304x1304px|Timeline]]
[[Plik:Harmonogram syndykatorów i eksporterów 2018 08 13.png|left|thumb|1304x1304px|Timeline]]

Aktualna wersja na dzień 09:36, 27 lut 2020

Syndykatory kin to aplikacje (crawler-y) pisane w Perl-u, które przeglądają strony kin.

Obecnie działają:

Nazwa kina/sieci Użytkownik Liczba kin Uwagi
Cinema 3D cinema3d 12 sieć przejęta przez Multikino
Cinema City cinemaCity 41
Helios helios 49
Nowe Horyzonty heliosNh 1
Luna kinoLuna 1
Kinoteka kinoteka 1
Multikino multikino 33
NoveKino noveKino 5
DCF odrafilm 1
Planet Cinema 3D planetcinema 3
OH Kino ohKino 1
Silesia Film silesiaFilm 5
Atlantic kinoAtlantic 1
Muranów kinoMuranow 1
Praha kinoPraha 0 zmiana www (wynikająca ze zmiany lokalizacji kina i jego właściciela)
Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" kinoStylowyZamosc 1
Kina w systemie biletowym Biletyny biletynaKina 54 zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego
Kina w systemie biletowym Ekobiletu ekobiletKina 42 zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego

Syndykatory kin uruchamiane są od poniedziałku do piątku o godzinie 06:30. Dodatkowa syndykacja przeprowadzana jest w środy o 14:00 i 18:10 oraz w czwartki o 14:00.

Timeline