Syndykatory kin: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Aktualizacja harmonogramu syndykacji i eksporterów) Znacznik: visualeditor |
(Uaktualnienie listy syndykatorów i liczby kin poszczególnych syndykatorów) Znacznik: visualeditor |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
!Użytkownik | !Użytkownik | ||
!Liczba kin | !Liczba kin | ||
!Uwagi | |||
|- | |- | ||
|Cinema 3D | |Cinema 3D | ||
|cinema3d | |cinema3d | ||
| | |12 | ||
|sieć przejęta przez Multikino | |||
|- | |- | ||
|Cinema City | |Cinema City | ||
|cinemaCity | |cinemaCity | ||
|41 | |41 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Helios | |Helios | ||
|helios | |helios | ||
| | |49 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Nowe Horyzonty | |Nowe Horyzonty | ||
|heliosNh | |heliosNh | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Luna | |Luna | ||
|kinoLuna | |kinoLuna | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Kinoteka | |Kinoteka | ||
|kinoteka | |kinoteka | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Multikino | |Multikino | ||
|multikino | |multikino | ||
| | |33 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|NoveKino | |NoveKino | ||
|noveKino | |noveKino | ||
|5 | |5 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|DCF | |DCF | ||
|odrafilm | |odrafilm | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Planet Cinema 3D | |Planet Cinema 3D | ||
|planetcinema | |planetcinema | ||
| | |3 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|OH Kino | |OH Kino | ||
|ohKino | |ohKino | ||
| | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Silesia Film | |Silesia Film | ||
|silesiaFilm | |silesiaFilm | ||
|5 | |5 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Atlantic | |Atlantic | ||
|kinoAtlantic | |kinoAtlantic | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Muranów | |Muranów | ||
|kinoMuranow | |kinoMuranow | ||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Praha | |Praha | ||
|kinoPraha | |kinoPraha | ||
| | |0 | ||
|zmiana www (wynikająca ze zmiany lokalizacji kina i jego właściciela) | |||
|- | |||
|Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" | |||
|kinoStylowyZamosc | |||
|1 | |||
| | |||
|- | |||
|Kina w systemie biletowym Biletyny | |||
|biletynaKina | |||
|54 | |||
|zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego | |||
|- | |||
|Kina w systemie biletowym Ekobiletu | |||
|ekobiletKina | |||
|42 | |||
|zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego | |||
|} | |} | ||
Syndykatory kin uruchamiane są od poniedziałku do piątku o godzinie 06:30. Dodatkowa syndykacja przeprowadzana jest w środy o 14:00 i 18:10 oraz w czwartki o 14:00. | Syndykatory kin uruchamiane są od poniedziałku do piątku o godzinie 06:30. Dodatkowa syndykacja przeprowadzana jest w środy o 14:00 i 18:10 oraz w czwartki o 14:00. | ||
[[Plik:Harmonogram syndykatorów i eksporterów 2018 08 13.png|left|thumb|1304x1304px|Timeline]] | [[Plik:Harmonogram syndykatorów i eksporterów 2018 08 13.png|left|thumb|1304x1304px|Timeline]] | ||
Aktualna wersja na dzień 09:36, 27 lut 2020
Syndykatory kin to aplikacje (crawler-y) pisane w Perl-u, które przeglądają strony kin.
Obecnie działają:
| Nazwa kina/sieci | Użytkownik | Liczba kin | Uwagi |
|---|---|---|---|
| Cinema 3D | cinema3d | 12 | sieć przejęta przez Multikino |
| Cinema City | cinemaCity | 41 | |
| Helios | helios | 49 | |
| Nowe Horyzonty | heliosNh | 1 | |
| Luna | kinoLuna | 1 | |
| Kinoteka | kinoteka | 1 | |
| Multikino | multikino | 33 | |
| NoveKino | noveKino | 5 | |
| DCF | odrafilm | 1 | |
| Planet Cinema 3D | planetcinema | 3 | |
| OH Kino | ohKino | 1 | |
| Silesia Film | silesiaFilm | 5 | |
| Atlantic | kinoAtlantic | 1 | |
| Muranów | kinoMuranow | 1 | |
| Praha | kinoPraha | 0 | zmiana www (wynikająca ze zmiany lokalizacji kina i jego właściciela) |
| Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" | kinoStylowyZamosc | 1 | |
| Kina w systemie biletowym Biletyny | biletynaKina | 54 | zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego |
| Kina w systemie biletowym Ekobiletu | ekobiletKina | 42 | zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego |
Syndykatory kin uruchamiane są od poniedziałku do piątku o godzinie 06:30. Dodatkowa syndykacja przeprowadzana jest w środy o 14:00 i 18:10 oraz w czwartki o 14:00.
