Syndykatory kin: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian Znacznik: visualeditor |
mNie podano opisu zmian Znacznik: visualeditor |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!Nazwa sieci | !Nazwa sieci | ||
!Użytkownik | |||
!Ilość kin | !Ilość kin | ||
|- | |||
|Cinema 3D | |||
|cinema3d | |||
|9 | |||
|- | |- | ||
|Cinema City | |Cinema City | ||
| | |cinemaCity | ||
| | |38 | ||
|- | |- | ||
|Helios | |Helios | ||
| | |helios | ||
|41 | |||
|- | |- | ||
|Nowe | |Nowe Horyzonty | ||
|heliosNh | |||
|1 | |1 | ||
|- | |- | ||
| | |Luna | ||
| | |kinoLuna | ||
|1 | |||
|- | |- | ||
|Kinoteka | |Kinoteka | ||
|kinoteka | |||
|1 | |1 | ||
|- | |- | ||
| | |Multikino | ||
| | |multikino | ||
|33 | |||
|- | |- | ||
| | |NoveKino | ||
| | |noveKino | ||
|5 | |||
|- | |- | ||
| | |Odra Film | ||
| | |odrafilm | ||
| | |5 | ||
|- | |- | ||
|DCF | |DCF | ||
|odrafilm | |||
|1 | |1 | ||
|- | |||
|Planet Cinema 3D | |||
|planetcinema | |||
|2 | |||
|} | |} | ||
Syntykatory kin są uruchamiane codziennie między 06:30 a 07:00 oraz w środy i czwartki o 15:30 | Syntykatory kin są uruchamiane codziennie między 06:30 a 07:00 oraz w środy i czwartki o 15:30 | ||
[[Plik:Time-line-syndykatory-kin.png|thumb|1095x1095px]] | [[Plik:Time-line-syndykatory-kin.png|thumb|1095x1095px]] | ||
Wersja z 11:57, 2 lis 2016
Aplikacje (crawler-y) pisane w Perl-u, które codziennie przeglądają strony kilku sieci.
Obecnie działają:
| Nazwa sieci | Użytkownik | Ilość kin |
|---|---|---|
| Cinema 3D | cinema3d | 9 |
| Cinema City | cinemaCity | 38 |
| Helios | helios | 41 |
| Nowe Horyzonty | heliosNh | 1 |
| Luna | kinoLuna | 1 |
| Kinoteka | kinoteka | 1 |
| Multikino | multikino | 33 |
| NoveKino | noveKino | 5 |
| Odra Film | odrafilm | 5 |
| DCF | odrafilm | 1 |
| Planet Cinema 3D | planetcinema | 2 |
Syntykatory kin są uruchamiane codziennie między 06:30 a 07:00 oraz w środy i czwartki o 15:30
