Syndykatory kin: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian Znacznik: visualeditor |
(Uaktualnienie listy syndykatorów i liczby kin poszczególnych syndykatorów) Znacznik: visualeditor |
||
| (Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Kategoria:Repertuar kin]] | [[Kategoria:Repertuar kin]] | ||
Syndykatory kin to aplikacje (crawler-y) pisane w Perl-u, które przeglądają strony kin. | |||
Obecnie działają: | Obecnie działają: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!Nazwa sieci | !Nazwa kina/sieci | ||
! | !Użytkownik | ||
!Liczba kin | |||
!Uwagi | |||
|- | |||
|Cinema 3D | |||
|cinema3d | |||
|12 | |||
|sieć przejęta przez Multikino | |||
|- | |- | ||
|Cinema City | |Cinema City | ||
| | |cinemaCity | ||
|41 | |||
| | |||
|- | |||
|Helios | |||
|helios | |||
|49 | |||
| | |||
|- | |||
|Nowe Horyzonty | |||
|heliosNh | |||
|1 | |||
| | |||
|- | |||
|Luna | |||
|kinoLuna | |||
|1 | |||
| | |||
|- | |||
|Kinoteka | |||
|kinoteka | |||
|1 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Multikino | |Multikino | ||
|multikino | |||
|33 | |33 | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |NoveKino | ||
| | |noveKino | ||
|5 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |DCF | ||
|odrafilm | |||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Planet Cinema 3D | ||
| | |planetcinema | ||
|3 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |OH Kino | ||
|ohKino | |||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Silesia Film | ||
| | |silesiaFilm | ||
|5 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Atlantic | ||
|kinoAtlantic | |||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Muranów | ||
| | |kinoMuranow | ||
|1 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Praha | ||
| | |kinoPraha | ||
|0 | |||
|zmiana www (wynikająca ze zmiany lokalizacji kina i jego właściciela) | |||
|- | |- | ||
| | |Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" | ||
|kinoStylowyZamosc | |||
|1 | |1 | ||
| | |||
|- | |||
|Kina w systemie biletowym Biletyny | |||
|biletynaKina | |||
|54 | |||
|zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego | |||
|- | |||
|Kina w systemie biletowym Ekobiletu | |||
|ekobiletKina | |||
|42 | |||
|zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego | |||
|} | |} | ||
Syndykatory kin uruchamiane są od poniedziałku do piątku o godzinie 06:30. Dodatkowa syndykacja przeprowadzana jest w środy o 14:00 i 18:10 oraz w czwartki o 14:00. | |||
[[Plik: | [[Plik:Harmonogram syndykatorów i eksporterów 2018 08 13.png|left|thumb|1304x1304px|Timeline]] | ||
Aktualna wersja na dzień 09:36, 27 lut 2020
Syndykatory kin to aplikacje (crawler-y) pisane w Perl-u, które przeglądają strony kin.
Obecnie działają:
| Nazwa kina/sieci | Użytkownik | Liczba kin | Uwagi |
|---|---|---|---|
| Cinema 3D | cinema3d | 12 | sieć przejęta przez Multikino |
| Cinema City | cinemaCity | 41 | |
| Helios | helios | 49 | |
| Nowe Horyzonty | heliosNh | 1 | |
| Luna | kinoLuna | 1 | |
| Kinoteka | kinoteka | 1 | |
| Multikino | multikino | 33 | |
| NoveKino | noveKino | 5 | |
| DCF | odrafilm | 1 | |
| Planet Cinema 3D | planetcinema | 3 | |
| OH Kino | ohKino | 1 | |
| Silesia Film | silesiaFilm | 5 | |
| Atlantic | kinoAtlantic | 1 | |
| Muranów | kinoMuranow | 1 | |
| Praha | kinoPraha | 0 | zmiana www (wynikająca ze zmiany lokalizacji kina i jego właściciela) |
| Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" | kinoStylowyZamosc | 1 | |
| Kina w systemie biletowym Biletyny | biletynaKina | 54 | zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego |
| Kina w systemie biletowym Ekobiletu | ekobiletKina | 42 | zdarza się, że w systemie biletowym niektórych kin nie są uwzględniane projekcje darmowe lub projekcje w ramach cyklu filmowego |
Syndykatory kin uruchamiane są od poniedziałku do piątku o godzinie 06:30. Dodatkowa syndykacja przeprowadzana jest w środy o 14:00 i 18:10 oraz w czwartki o 14:00.
